Добро пожаловать на наш сайт

Парламентский кризис в Украине дал возможность людям заработать дополнительные деньги. Так, на ресурсе бесплатных объявлений Slando выложены десятки предложений принять участие в митингах за определенное вознаграждение.
Как сообщили Корреспондент.biz в компании, типичная такса для большинства предложений составляет 15 гривен в час. При этом "рабочее время" занимает 3 часа с возможностью продления.
В свою очередь, другие организаторы дают по 40 гривен за 2 часа "работы", а за каждый следующий час по 15 грн.
Отмечается, что пик объявлений пришелся на 2 апреля, но процесс рекрутинга массовки не прекратился. Так, встречаются предложения с датой проведения митингов 4 апреля, а также в "ближайшее время".
Большинство организаторов не отмечают, под флагами какой политической силы нужно будет выстаивать "рабочие часы". Открыто нанимает массовку лишь Партия Регионов. Кроме того, политсилы набирают и долгосрочную поддержку. В ряде объявлений предлагают "работу" на 4 дня с оплатой в 250-300 гривен в день, к тому же обещают питание.

Это интересно. Новости налоговой.


Cпівробітники головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкасах виявили злочинну діяльність із використанням новітніх технологій громадянина міста Черкаси. Завдані державі збитки у вигляді несплати податків становлять понад 1,2 мільйони гривень. Так, під час проведення перевірки було встановлено, що громадянин міста Черкаси, впіймавши хвилю прогресу, створив власний бізнес, який полягав в переведенні за комісійну винагороду електронних коштів (WebMoney Transfer або Яндекс) в готівкові чи, навпаки, – в електронні. Сума комісійної винагороди становила від 2% до 10% залежно від виду електронних грошей (євро, американський долар, гривня, російський рубль) та країни переведення коштів. Для «конвертації» грошових коштів громадянин використовував пластикові картки, відкриті на фізичних осіб, які не зареєстровані як суб‘єкти господарської діяльності на території Черкаської та інших областей України. Спільниками жителя м.Черкаси через інтернет-ресурси та банківські установи були громадяни з Російської Федерації та Англії. Незважаючи на зростаючу популярність такого бізнесу, громадянин не врахував необхідність ліцензування господарської діяльності із надання фінансових послуг та сплати податків з підприємницької діяльності. Наразі триває досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим слідчими податкової міліції, за фактом умисного ухилення від сплати податків. Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків, інформує прес-служба ДПІ у м. Черкасах.
А что покупка продажа титульных знаков требует "ліцензування господарської діяльності із надання фінансових послуг" ?
Виды финансовой деятельности подлежащие лицензированию:
1) страхової діяльності;
2) діяльності з надання послуг накопичувального пенсійного забезпечення;
3) надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів;
4) діяльності з надання будь-яких фінансових послуг, що передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб.
Под что здесь попадает покупка продажа титульных знаков?